Reference

Zanechte mi prosím hodnocení:

 
 
 
 
Ujišťuji Vás, že Vaše emailová adresa nebude jakkoliv zneužita ani poskytnuta dalším stranám.
Záznamy v návštěvní knize nejsou nijak upravovány. Mazány jsou pouze spamy a nevhodné či vulgární komentáře.
24 entries.
Martina Martina wrote on 4.4.2018:
S prací paní Mgr. Dostálové jsem velice spokojena. Oceňuji velmi rychlé jednání a vstřícnou cenu. Vřele doporučuji
Martina Martina wrote on 30.8.2017:
Vstřícný a velice profesionální přístup! Při příštích potížích s korekturou textu ihned vím, na koho se obrátit. Opravdu není co vytknout. Ráda doporučím dále!!!
Kateřina Kateřina wrote on 26.7.2017:
Tato spolupráce neměla chybu. Paní magistra je profesionál. Bezchybně odvedená práce za velmi dobrých podmínek. Nadstandardní přístup a rychlost reakcí. Okamžité řešení. Vřele doporučuji.
Marie Marie wrote on 4.6.2017:
Paní Mgr. Dostálovou jsem kontaktovala na doporučení kolegyně a byla jsem maximálně spokojena. Její práce je profesionální a splňuje i náročné požadavky ETF UK. Jednání bylo rychlé a vstřícné - mohu vřele doporučit.
Marie Marie wrote on 25.4.2017:
Požadavky na kvalifikační práce na 1LF UK jsou vysoké, avšak pro paní magistru Dostálovou přepracování do požadovaného vzhledu bylo hračkou. Práce po její korekci dostala úplně jiný nádech, profesionální úprava textu, korektura a všechna literatura byla výborně ocitována. Komunikace s paní magistrou byla zcela bez zádrhelů, vždy pohotově odpověděla a o všech úpravách informovala. Děkuji!
Nikol Nikol wrote on 28.4.2015:
Perfektní přístup, rychlé provedení a výborná komunikace. Nevěřila bych, kolik chyb mi paní magistra opraví a jak profesionálně upraví formátování. Všem doporučuji jako závěrečnou kontrolu a jako pomoc s formátováním.
VL VL wrote on 20.4.2015:
S prací paní Mgr. Dostálové jsem max. spokojena. Oceňuji především profesionální znalosti, rychlost, vstřícnost. Po korektuře dostala práce teprve punc kvality. Odpovědi a korekce byly bleskové ať jsem napsala v jakoukoli hodinu. Korekturu textu od p. Dostalové mohu rozhodně doporučit.
Zuzana Zuzana wrote on 10.4.2015:
Rychlá a bezprostřední domluva, skvěle odvedená práce. Vstřícnost. Vřele doporučuji
Pepa Pepa wrote on 23.3.2015:
Perfektní domluva, téměř okamžité odpovědi a profesionální úprava... Mohu jedině doporučit...
Stanislav Stanislav wrote on 12.2.2015:
Vynikající spolupráce. Pružné reakce. Vysoká kvalita korektury.
Nikola Nikola wrote on 12.2.2015:
Spolupráci s paní magistrou doporučuji. Práce dostala úplně jinou podobu. Dílo je nyní kvalitnější a více na úrovni, než když jsem jej posílala k úpravě. Paní magistra dodala práci punc kvality a odbornosti. Odpovídá velice rychle na jakékoli dotazy a snaží se práci přizpůsobit žadateli.
David David wrote on 15.12.2014:
Super spolupráce, rychlá reakce, perfektně odvedená práce, no prostě perfektní. Mnohokrát doporučuji.
Míša Míša wrote on 9.10.2014:
Pohotové reakce, kvalitně odvedená práce, bezproblémová domluva... Byla jsem maximálně spokojená!
Iveta Iveta wrote on 21.9.2014:
Pani magistru Petru Dostálovou jsem, ve své velké tísni před odevzdáním disertační práce, objevila na webových stránkách. Pani magistra okamžitě reagovala a ve velmi krátkém čase mi disertační práci zpracovala nejen po stránce jazykové, ale také zkontrolovala tabulky, grafy a správně zapracovala seznam literatury a pomohla mi i po stránce jazykové s tezemi. Pani magistru všem doporučuji. Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat.
Václav Němeček Václav Němeček wrote on 10.9.2014:
Korektorskou prácí paní Mgr. Dostálové mohu s ledovým klidem doporučit každému, kdo potřebuje překontrolovat závěrečnou práci. Na maily paní magistra odpovídá svižně, téměř instantně a korekturu provádí také velmi pohotově. Na rozdíl od mnoho jiných korektorů si neúčtuje příplatky za expresní vyhotovení, i když by bezpochyby mohla.
Jirka Jirka wrote on 13.8.2014:
Také já mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit paní Dostálovou těm studentům, kteří ještě váhají, komu mají svěřit ke korektuře své absolventské práce.
Veronika Veronika wrote on 11.8.2014:
Paní Mgr. Dostálové mnohokrát děkuji za bleskovou korekci mé bakalářské práce, která ,,hořela" a byla zvládnuta na poslední chvíli. Mnohokrát doporučuji, rychlý, přesto velmi kvalitní a profesionální přístup!! 🙂
Jana Jana wrote on 7.8.2014:
Paní Mgr. Petru Dostálovou jsem našla na webu, když jsem dokončovala svou bakalářskou práci a byla jsem ve veliké časové tísni. Na můj telefonát paní Dostálová ihned ochotně reagovala a práci jsem měla ještě téhož dne odpoledne profesionálně upravenou. Ještě jednou mnohokrát děkuji a kdybych ještě někdy potřebovala jazykové korektury, opět se na paní Dostálovou s důvěrou obrátím.
Jana Jana wrote on 11.7.2014:
Paní Dostálovou mohu jen doporučit. Skvělá spolupráce, komunikace a maximální snaha a ochota splnit požadavky zákazníka.
Lenka Lenka wrote on 12.6.2014:
Spolupracovat s paní Dostálovou je radost!!! Velmi vstříctný a profesionální přístup, kvalita a rychlost práce. Mohu vřele doporučit!
Lucie Lucie wrote on 3.6.2014:
Rychlá komunikace a skvělá spolupráce, není co vytknout, práci Paní Dostálové mohu jen doporučit .)
Petra Petra wrote on 2.6.2014:
Paní Dostálová velice rychle reagovala na zaslaný text, byla velmi ochotná, vstřícná a profesionální. Pokud bych v budocnu ještě psala nějakou práci, určitě bych její služby opět s radostí využila. Jinak 100% doporučuji a pokud se mě někdo zeptá, koho bych doporučila na korekturu prací či textu, určitě řeknu Petru Dostálovou!!
Tereza Tereza wrote on 30.5.2014:
S prací paní Dostálové jsem velice spokojena. Profesionální, milý a chápavý přístup je ten, který pí. Dostálovou charakterizuje. Děkuji ji za to. Pí. Dostálovou budu doporučovat mému blízkému i širokému okolí.
Simona Simona wrote on 27.5.2014:
S prací paní magistry jsem nadmíru spokojena, rychlá práce, vynikající komunikace, výborná cena.. Pokud bude třeba, kdykoliv se na paní Dostálovou obrátím 🙂